Машински факултет Универзитета у Београду је, заједно са Електротехничким, Математичким, Рударско-геолошким, Правним и Економским факултетом Универзитета у Београду, свечано потписао Споразум о сарадњи са Електропривредом Србије, на основу којег ће најбољи студенти добити могућност стручне праксе и запослења у ЕПС-у. У свечаној сали Ректората Универзитета у Београду споразуме су потписали Александар Обрадовић, директор ЈП ЕПС и декани факултета.
Издвајамо…
-
Други дан пријемног – Машинство као избор за сигурну будућност
-
Студенти хидроенергетике у посети црпној станици „Црвени крст“
-
Процесинг 26 – Поглед у будућност процесне индустрије
-
Знањем до индекса Машинца – кандидати за ИТ у машинству први на пријемном испиту
-
Рајфајзен банка и Машински факултет – сарадња на модернизацији наставе
-
Машинац и ове године међу најтраженијим факултетима техничко-технолошке групације
-
Почео упис на Машинцу – Од ове године и студије на енглеском језику
-
Брза реакција спасава живот – Обука запослених Машинског факултета за прву помоћ
-
Категорије
Календар вести


