У оквиру програма Еразмус+ отворени су нови позиви за стипендирану мобилност студената Машинског факултета на сва три степена студија.
Реч је o разменама се следећих шест партнерских универзитета: Технички универзитет у Бечу (Аустрија), Универзитет у Твентеу (Холандија), Политехнички универзитет у Мадриду (Шпанија), Универзитет у Коруњи (Шпанија), Универзитет у Месини (Италија) и Национални војни универзитет „Васил Левски“ у Великом Тарнову (Бугарска).
Мобилности ће се обавити у јесењем семестру наредне академске године, који почиње 1. октобра 2021.
Више детаља о самом програму, условима и роковима може се наћи на сајту: https://mobion.bg.ac.rs/erasmus+/open-calls
Заинтересовани студенти се за детаљније информације могу обратити продекану за међународну сарадњу путем имејла: proint@mas.bg.ac.rs
Издвајамо…
-
Почео упис на Машинцу – Од ове године и студије на енглеском језику
-
Брза реакција спасава живот – Обука запослених Машинског факултета за прву помоћ
-
Студенти Машинског факултета у посети Апатинској пивари
-
Посета „Штарку“ – пракса у производњи
-
Нова генерација професора: У виша звања изабрано 18 наставника
-
Посета студената Термотехнике сајму компаније „ЕТАЖ“
-
45. ЈУПИТЕР конференција – Дигитална будућност производње
-
MNA 2026: У част проф. др Миодрага Спалевића – допринос нумеричкој анализи и развоју научне школе Машинског факултета
-
Категорије
Календар вести
